Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G зі штативом

Код: 0601063W01
Артикул: 0601063W01
Виробник: Bosch
Немає в наявності
9294 грн.
Оплата
Оплата
Готівкою, безготівковий розрахунок для юридичних осіб з ПДВ, Visa/MasterCard, Monobank, розстрочка, розстрочка та оплата частинами
Гарантія
Гарантія
Тільки оригінальний товар. Офіційна гарантія виробника.
Доставка
Доставка
Доставка по Києву - безкоштовно при сумі замовлення від 3000 грн. Доставка по Україні - Новою Поштою - безкоштовно при сумі замовлення від 2000 грн *на неакційний товар .

Опис Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G зі штативом

Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G — це простий спосіб досягти точних результатів. Відмінний прилад з робочими діапазоном до 15 м для проведення робіт, що вирівнюють, як по вертикалі, так і по горизонталі. Лазер адаптований для роботи в закритих приміщеннях, а завдяки зеленому променю лазера його видно навіть у добре освітлених приміщеннях.

 

Особливості лазерного нівеліру Bosch GLL 2-15 G:

  • Цей лінійний лазер ідеально підходить для роботи на близькій відстані, наприклад, для встановлення підвісних стель, кріплення настінних полиць, прокладання дренажних труб та встановлення освітлення. Просте та інтуїтивно зрозуміле керування завдяки вимикачу ВКЛ/ВИМК. Просте складання завдяки найсильнішим магнітам. Вчетверо краща видимість зеленого лазерного променя. Лазер дозволяє одночасно проводити вертикальне та горизонтальне вирівнювання. Автоматичне нівелювання за 4 секунди з точністю 0.3 мм/м.
  • Робочий діапазон до 15 м.
  • Лазер поставляється в комплекті з 4 батареями живлення AA, штативом BT 150, футляром, тримачем LB10 і зручною сумкою для зберігання.
  • Вимикач увімкнення/вимикання (ON/OFF) та одна кнопка управління роблять пристрій зручним у використанні. Вертикальні та горизонтальні зелені лазерні лінії покращують видимість в умовах яскравого освітлення.
  • Зручність швидкої та надійної установки завдяки універсальному тримачеві LB 10 Professional, оснащеному дуже сильними магнітами.

 

Комплект постачання:

  • Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G зі штативом;
  • 4 акумулятори 1.5 В LR6 (AA);
  • Будівельний штатив BT 150;
  • Кутова пластина;
  • Універсальний утримувач LB 10;
  • Футляр.

 

Основні характеристики Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G зі штативом

Характеристики
Джерела живлення 4 x 1,5-V-LR6 (AA)
Вага, кг 0.55
Комплектація Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G; 4 акумулятори 1.5 В LR6 (AA); Будівельний штатив BT 150; Кутова пластина; Універсальний утримувач LB 10; Футляр.
Гарантія, міс 36
Країна виробництва Китай
Діапазон самонівелювання ±4°
Клас лазера 2
Робочий діапазон 15 м
Робоча температура, °C -10...+50
Різьблення штативу 1/4"
Точність нівелювання ±0.3 мм/м

Відгуки про Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G зі штативом

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G зі штативом

Немає запитань про цей товар.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email icon_mes icon_skype